Кульова опора передня Raiso (Швеція) Volkswagen Caddy II, Фольксваген Кадді 2 95-04 #RL-604365W UAZTDSZ4
-13%
- В наявності
- Код: RL604365W
353 ₴
307 ₴
- +380 (96) 113-17-60
Кульова опора передня від Raiso - це надійний і якісний продукт, який виготовлений в Швеції. Ця кульова опора підходить для автомобілів Volkswagen Caddy II, які вироблялися з 1995 по 2004 рік.
Відмінна якість матеріалів і висока міцність забезпечують довгий термін служби та надійну фіксацію важливих деталей автомобіля. Кульова опора передня від Raiso відповідає всім стандартам безпеки і якості, що робить її ідеальним вибором для заміни або підтримки оптимального рівня функціонування автомобіля.
Цей товар може бути використаний для автомобілів Skoda Favorit, Skoda Felicia та Volkswagen Caddy II Пікап. Заміна кульової опори передньої від Raiso допоможе забезпечити штучну рульову систему автомобіля та забезпечити стабільність руху на дорозі.
Замовляючи кульову опору передню від Raiso, ви отримуєте високоякісний продукт за доступною ціною, який забезпечить безперебійну роботу вашого авто. Не відкладайте обслуговування свого транспортного засобу на потім - замовте кульову опору передню від Raiso вже сьогодні!

| Марка | Модель | Специфікація |
| SKODA | FAVORIT Forman (785) | 1.3 (136) универсал 1991 - 1995 |
| SKODA | FAVORIT (781) | 1.3 135 (781) Хетчбек 1991 - 1994 |
| SKODA | FAVORIT (781) | 1.3 135 (781) Хетчбек 1990 - 1994 |
| SKODA | FAVORIT (781) | 1.3 Пикап 1992 - 1997 |
| SKODA | FAVORIT Пикап (787) | 1.3 Хетчбек 1994 - 1998 |
| SKODA | FELICIA I (6U1) | 1.6 Хетчбек 1995 - 1998 |
| SKODA | FELICIA I универсал (6U5) | 1.3 универсал 1995 - 1998 |
| SKODA | FELICIA I универсал (6U5) | 1.9 D универсал 1995 - 1998 |
| SKODA | FELICIA II универсал (6U5) | 1.9 D универсал 1998 - 2001 |
| SKODA | FELICIA I Пикап (6UF, 6U7) | 1.6 Пикап 1997 - 2002 |
| SKODA | FELICIA II (6U1) | 1.3 Хетчбек 1998 - 2001 |
| SKODA | FELICIA II (6U1) | 1.9 D Хетчбек 1998 - 2001 |
| VW | CADDY II Пикап (9U7) |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| COMLINE | CBJ7115 | FEBI BILSTEIN | 25334 |
| MOTAQUIP | LVSJ1263 | SKODA | 6U0407365 |
| SWAG | 36780001 | VW | 6U0407365 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-604365W |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1995 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Caddy |
| Серія | CADDY II (9K9B, 9K9A, 9U7) 1995-2004 |
| Сумісність | Volkswagen CADDY II (9K9B 9K9A 9U7) 1995-2004 |
- Ціна: 307 ₴
