Кульова опора передня Raiso (Швеція) Audi 80 (B3), Ауді 80 Б3 86-91 #RL-823365A UAEGXTF4
-13%
46 днів
- В наявності
- Код: RL823365A
358 ₴
311 ₴
+380 (98) 568-41-21
- +380 (96) 113-17-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульова опора передня від Raiso - надійний і високоякісний продукт, який підійде для автомобілів Audi 80 (B3). Виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує довгий термін експлуатації без несправностей.
Ця кульова опора підходить для моделей Audi 80 B2 седан, Audi 90 B2, Audi Coupe B2, VW Passat B1 та B2, VW Passat B2 Variant та інших. Завдяки вдалому поєднанню якості та надійності, вона забезпечить стабільність та безпеку на дорозі.
Обирайте кульову опору від Raiso і будьте впевнені в якості та надійності вашого автомобіля. Підібирайте запчастини від відомих виробників і не компромітуйте на своїй безпеці на дорозі.

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка | Модель | Специфікація |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.3 седан 1978 - 1986 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.6 GLE седан 1978 - 1982 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.8 седан 1986 - 1986 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.8 GTE седан 1984 - 1986 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.6 D седан 1980 - 1986 |
| AUDI | 90 B2 (813, 814, 853) | 2.0 седан 1984 - 1987 |
| AUDI | 90 B2 (813, 814, 853) | 1.6 купе 1980 - 1981 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 1.8 GT купе 1982 - 1988 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 1.9 купе 1980 - 1983 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 2.1 GT купе 1982 - 1987 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 2.3 купе 1986 - 1987 |
| VW | PASSAT B1 (32) | 1.3 Хетчбек 1973 - 1978 |
| VW | PASSAT B1 (32) | 1.6 Хетчбек 1975 - 1980 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.3 универсал 1973 - 1978 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.5 универсал 1973 - 1975 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.6 i универсал 1978 - 1980 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.3 Хетчбек 1980 - 1983 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.6 Хетчбек 1986 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.6 Хетчбек 1980 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.8 Хетчбек 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 2.0 Хетчбек 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.6 D Хетчбек 1980 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.3 универсал 1980 - 1986 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.6 универсал 1986 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.6 универсал 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.8 Syncro универсал 1986 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 2.0 универсал 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.6 D универсал 1980 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 седан (32B) | 1.6 седан 1985 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 седан (32B) | 1.8 седан 1985 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 седан (32B) | 1.3 седан 1981 - 1983 |
| VW | SANTANA (32B) | 1.6 седан 1981 - 1984 |
| VW | SANTANA (32B) | 2.0 седан 1983 - 1984 |
| VW | SANTANA (32B) |

АРТИКУЛИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 321413025B | AUDI | 823407365E |
| FEBI BILSTEIN | 02244 | SWAG | 32780002 |
| VW | 823407365E |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-823365A |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1986 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Variant, Passat |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Мoдель | 80 |
| Серія | 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1986-1991 |
| Сумісність | Audi 80 (89 89Q 8A B3) 1986-1991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311 ₴
