Кульова опора передня Raiso (Швеція) Audi 90 (B3), Ауді 90 Б3 87-91 #RL-823365A UAIEVQT4
-13%
- В наявності
- Код: RL823365A
358 ₴
311 ₴
- +380 (96) 113-17-60
Кульова опора передня від Raiso - надійний і якісний продукт, який підходить для автомобілів Audi 90 (B3) виробництва 1987-1991 років. Цей товар відмінно підійде для тих, хто шукає надійне кріплення для передньої підвіски свого автомобіля.
Кульова опора передня від Raiso виготовлена відповідно до вимог виробника Audi та має артикул RL-823365A. Виробник - відома шведська компанія Raiso, яка славиться своєю якістю та надійністю своїх автозапчастин.
Цей товар підходить для таких моделей автомобілів як Audi 80 B2, Audi 90 B2, Audi Coupe B2, VW Passat B1 та B2, VW Santana. Кульова опора передня Raiso забезпечить стабільність та комфорт під час руху, а також довгий термін служби.
Обравши цей товар, ви можете бути впевнені в його високій якості та надійності. Покупка кульової опори передньої від Raiso - це надійний захист вашого автомобіля від негативного впливу дорожніх умов і зносу.

| Марка | Модель | Специфікація |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.3 седан 1978 - 1986 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.6 GLE седан 1978 - 1982 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.8 седан 1986 - 1986 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.8 GTE седан 1984 - 1986 |
| AUDI | 80 B2 седан (811, 813, 814, 819, 853) | 1.6 D седан 1980 - 1986 |
| AUDI | 90 B2 (813, 814, 853) | 2.0 седан 1984 - 1987 |
| AUDI | 90 B2 (813, 814, 853) | 1.6 купе 1980 - 1981 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 1.8 GT купе 1982 - 1988 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 1.9 купе 1980 - 1983 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 2.1 GT купе 1982 - 1987 |
| AUDI | COUPE B2 (81, 855, 856) | 2.3 купе 1986 - 1987 |
| VW | PASSAT B1 (32) | 1.3 Хетчбек 1973 - 1978 |
| VW | PASSAT B1 (32) | 1.6 Хетчбек 1975 - 1980 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.3 универсал 1973 - 1978 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.5 универсал 1973 - 1975 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.6 i универсал 1978 - 1980 |
| VW | PASSAT B1 Variant (33) | 1.3 Хетчбек 1980 - 1983 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.6 Хетчбек 1986 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.6 Хетчбек 1980 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.8 Хетчбек 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 2.0 Хетчбек 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 (32B) | 1.6 D Хетчбек 1980 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.3 универсал 1980 - 1986 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.6 универсал 1986 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.6 универсал 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.8 Syncro универсал 1986 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 2.0 универсал 1983 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 Variant (33B) | 1.6 D универсал 1980 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 седан (32B) | 1.6 седан 1985 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 седан (32B) | 1.8 седан 1985 - 1988 |
| VW | PASSAT B2 седан (32B) | 1.3 седан 1981 - 1983 |
| VW | SANTANA (32B) | 1.6 седан 1981 - 1984 |
| VW | SANTANA (32B) | 2.0 седан 1983 - 1984 |
| VW | SANTANA (32B) |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 321413025B | AUDI | 823407365E |
| FEBI BILSTEIN | 02244 | SWAG | 32780002 |
| VW | 823407365E |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-823365A |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1987 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 090, Variant, Passat |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Мoдель | 90 |
| Серія | 90 (89, 89Q, 8A, B3) 1987-1991 |
| Сумісність | Audi 90 (89 89Q 8A B3) 1987-1991 |
- Ціна: 311 ₴
